Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate

Data powstania formuły: 2009

Od 1851 do dziś: Kiehl’s to jedna z pierwszych firm, które wprowadziły kosmetyki oparte w 99.8% na naturalnych, nierozcieńczanych koncentratach roślinnych i olejkach eterycznych oraz formuły wolne od parabenów. Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate opracowany został z myślą, aby potęgować proces odnowy komórkowej, który zachodzi najintensywniej pomiędzy północą a 4.00 nad ranem.

Naturalne, odżywcze olejki roślinne, między innymi skwalen, bogaty w kwasy Omega 3 olejek z wiesiołka oraz mieszanka olejków eterycznych, znanych z właściwości terapeutycznych, harmonizujących oraz antyoksydacyjnych – wszystkie te składniki współpracują zgodnie z dobowym rytmem skóry, która podejmuje największą aktywność właśnie nocą.

Formuła produktu w mgnieniu oka wnika w głąb skóry i wspiera jej odnowę. W efekcie włączenia Midnight Recovery Concentrate do swojego programu pielęgnacyjnego firma Kiehl’s otrzymała niezliczone dowody uznania wobec doskonałych walorów jego unikatowej formuły, która między innymi pomaga łagodzić poparzenia!

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate

Dla przykładu z przyjemnością dzielimy się listem, który otrzymaliśmy od klienta chwalącego formułę za jej wyjątkowo dobroczynne działanie: „Doświadczyłem niesamowitych efektów działania koncentratu, nakładając go na poparzony, pokryty bąblami kciuk. Jestem zapalonym kucharzem i niekiedy zdarza mi się poparzyć dłonie. Jeszcze nigdy nie widziałem tak błyskawicznego gojenia siępoparzeń, nawet po zastosowaniu formuł specjalnie do tego przeznaczonych. Dziękuję za ten produkt, ma onzeczywiście niezwykłą wartość.”

Zdobyte nagrody: Kiehl’s z właściwą sobie skromnością przyjmuje uznanie czołowych wydawców na całym świecie. Jedną z nagród, jakie zdobyła formuła jest „Best in Beauty” amerykańskiej edycji Fitness za Najlepszą Kurację na Noc.

Kto używa Midnight Recovery Concentrate?:

Jordan Sparks – zwycięzca konkursu American Idol oraz gwiazda Brodwayu – powiedział: „Nigdy nie przypuszczałem, że nałożę na twarz olejek, ale po mojej przeprowadzce do Nowego Jorku moja skóra jest sucha, a ten produkt jest niesamowity”

Aktorka Uma Thurman powiedziała natomiast: „Po długim, szalonym dniu na planie lubię w domu proste rzeczy. Kilka kropli na skórze i serum dalej robi swoje.”

Aktorka Chloe Sevigny do tego stopnia zakochała się w produkcie, że nalegała na rozdawanie go podczas ekskluzywnego przyjęcia Chloe Sevigny, inaugurującego otwarcie Kolekcji Przedwiosennej latem 2010.

Cena : 166 zł / 30ml

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji