Kiehl’s Lip Balm #1

Kiehl’s Lip Balm #1

Kiehl's Lip Balm #1
Kiehl's Lip Balm #1

Kiehl’s Lip Balm #1

Data powstania formuły: 1969

Od 1851 do dziś: Kiehl’s Lip Balm #1 jest najlepiej znaną i najbardziej lubianą formułą wśród innych produktów Kiehl’s na świecie. Jeden produkt One Lip Balm #1 sprzedaje się co 15 sekund! Pierwotnie dostępny w słoiczku, obecnie (od 1997r.) sprzedawany jest także w tubce.

Z biegiem lat klienci dzielili się z nami cennymi anegdotami na temat Kiehl’s Lip Balm #1. Pewnego razu zachwycony klient napisał, że wraz z narzeczoną spędzali 5-tą rocznicę na romantycznej wyprawie w góry. Kiedy podziwiali zapierające dech w piersiach widoki, autor listu zapytał swoją ukochaną, czy przynieść jej Kiehl’s Lip Balm. Po otwarciu słoiczka zamiast ulubionej formuły, dziewczyna znalazła owinięty w bibułkę pierścionek zaręczynowy. (Powiedziała: „Tak!”)

Zdobyte nagrody: Z dumą oświadczamy, że produkt ten zdobył liczne nagrody: nagrodę Jessica’s za najlepszą kurację dla ust: w Hong Kongu, nagrodę za najlepszy produkt do ust brytyjskiej edycji Cosmopolitan’s i Best of Beauty Award magazynu Cosmopolitan w Hong Kongu.

Prasa o produkcie: Amerykańska edycja InStyle nazwała  Kiehl’s Lip Balm #1 „najczęściej wymienianą tajną bronią dla urody”

Kiehl's Lip Balm #1
Kiehl’s Lip Balm #1

Kto używa Lip Balm #1?

Faworyt wielu gwiazd, między innymi Gwyneth Paltrow, która na łamach Women’s World  powiedziała, że stosuje go w ramach codziennego programu pielęgnacyjnego.

John Mayer wspomniał o używaniu Kiehl’s Lip Balm #1 na łamach InStyle.

Zdobywczyni Oskara, aktorka Halle Berry  i projektantka mody – Diane Von Furstenberg, dzieliły się swoją sympatią dla Kiehl’s Lip Balm #1 na łamach magazynu InStyle.

Cena : 34 zł / 15 ml

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji