iła natury i bogactwo herbat w nowych maskach do twarzy i ciała...

iła natury i bogactwo herbat w nowych maskach do twarzy i ciała od Origins RitualiTeaTM

W dzisiejszych czasach coraz bardziej doceniamy naturalne składniki. Począwszy od produktów spożywczych pochodzących z domowych upraw, aż po przedmioty codziennego użytku. Zauważając, że trend ten staje się coraz bardziej powszechny, marka Origins wierzy, że współczesna kultura tworzenia powinna wkroczyć także w obszar pielęgnacji skóry. Mechanizm ten został określony jako jeden z głównych trendów zmieniających branżę kosmetyczną w przeciągu najbliżej dekady*. Nowa empiryczna kolekcja marki Origins RitualiTea™ umożliwia przejęcie kontroli nad procesem tworzenia maseczek oraz inspiruje do ucieczki od dnia codziennego, by wejść w zmysłowy, herbaciany świat.

RitualiTea™jest pierwszą kolekcją całkowicie opartą na herbatach i zainspirowaną rytuałami jej picia i parzenia, w połączeniu ze zdrowotnymi korzyściami płynącymi z ich składników. Cztery wersje zmysłowych i skutecznych maseczek do twarzy w proszku oraz masek do ciała, pozwalają odzyskać czas tylko dla siebie (#MeTime). Wraz z wprowadzeniem na rynek maseczek do twarzy w proszku Origins RitualiTea™ Powder Face Mask i masek do ciała RitualiTea™ Cleansing Body Mask, koneserzy piękna mogą wziąć pielęgnację skóry w swoje ręce i stworzyć własny produkt, bazując na swoich osobistych preferencjach.

Origins RitualiTeaTM
Origins RitualiTeaTM

Cztery maseczki do twarzy w proszku RitualiTea™ Powder Face Mask są pierwszymi produktami marki Origins, które można zrobić samemu. Każda z nich może indywidualnie dopasować się do stylu życia, typu skóry, pożądanych efektów. Bogaty w antyoksydanty proszek, z naparem z herbaty, przemienia się w miękki krem, gdy tylko zmieszamy go z wodą. Wielofunkcyjne maski RitualiTeaTM Cleansing Body Mask to zmysłowo–kremowy, złuszczający zabieg bogaty w antyoksydanty oraz naturalnie złuszczające cukry, które sprawiają, że ciało jest gładkie i pełne energii.

Maseczki do twarzy i ciała RitualiTea™ zawierają charakterystyczną dla marki mieszankę liści herbaty i naturalne składniki, które dostarczają skórze wzmacniającą dawkę energii oraz zmysłowe doznania. Ten drobnoziarnisty proszek, dociera do większej powierzchni skóry, dbając tym samym o każdy jej centymetr.

RitualiTea_face_Matcha_1578x2100_300_RGB
RitualiTea_body_Matcha_866x1152_300_RGB

Maseczka z Matcha i zieloną herbatą Matcha Madness™

 • Bogata w antyoksydanty odżywcza mieszanka, która pomaga się zrelaksować i przywrócić zdrowy wygląd skóry, jednocześnie kojąc i pielęgnując zmysły dzięki lekkiemu zapachowi zielonej herbaty.

 • Wysokiej jakości zielona herbata zawiera teaninę – aminokwas, który łagodzi stres, wspomaga skupienie i wspiera stan relaksu.
 • Matcha jest wysoce cenioną częścią kultury japońskiej i została spopularyzowana przez mnichów buddyjskich wieki temu, kiedy to używano ją do poprawienia jakości świadomej medytacji oraz zwiększenia czujności.

RitualiTea_face_Oolong_1578x2100_300_RGB
RitualiTea_body_Oolong_866x1152_300_RGB

Maseczka z czarną herbatą Ulung oraz przyprawami Chai Oolong-La™

 • Ta oczyszczająca mieszanka pomoże poprawić kondycje skóry i delikatnie ją złuszczy by pozostała czysta i gładka.

 • Czarna herbata i pikantne nuty kardamonu i cynamonu ogrzeją natomiast nasze zmysły.
 • Polifenole zawarte w liściach herbaty ulung pomogą zwalczać wolne rodniki w ciele.
 • Herbata ulung znana jest od XX wieku, a w XIXw. Królowa Anglii nazwała ją „Orientalnym pięknem”. Obecnie pozyskiwana jest w Chinach, gdzie przetwarza się ją używając unikatowych, rzemieślniczych technik przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

RitualiTea_face_Rooibus_1578x2100_300_RGB
RitualiTea_body_Rooibus_866x1152_300_RGB

Maseczka herbatą Roibois i Różą Feeling Rosy ™

 • Poprawiająca nastrój mieszanka, pomaga odzyskać młody wygląd kojąc skórę i pozostawiając ją gładką i miękką. Jednocześnie posiada wyjątkowy, świeży zapach róż i herbaty.

 • Rooibos zawiera hydroksykwasy oraz cynk, które potrafią pokonać różne problemy skórne.
 • Rooibos pochodzi z Południowej Afryki i wykorzystywany był przez wieki jużprzez rdzenne plemiona w celu poprawy zdrowia.

RitualiTea_face_Yerba_Mate_1578x2100_300_RGB
RitualiTea_body_Yerba_Mate_866x1152_300_RGB

Maseczka z Yerba Mate i Cytrusami Mind Over Made™

 • Orzeźwiająca mieszanka pomaga rozjaśnić skórę, utrzymując zdrowy wygląd, jednocześnie dostarczając pobudzające i chłodzące doznanie, a cytrusowy zapach stymuluje zmysły.

 • Uważa się, że Yerba Mate jest bogata w minerały, antyoksydanty, aminokwasy oraz polifenole, które zwiększają jasność umysłu i jego energię.
 • Yerba Mate pochodzi z Południowej Ameryki, gdzie tradycyjnie jedną tykwę tej herbaty dzieli się między przyjaciółmi, aby zbudować więź wspólnoty i poszerzyć przyjaźń.
 • Yerba Mate jest jednym z najbardziej popularnych napojów na świecie dzięki swojemu różnorodnemu użyciu i właściwościom pobudzającym.

Ceny  masek do twarzy: 45g – 159 zł/szt. Ceny masek do ciała: 150ml – 139 zł/szt.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji