GUERLAIN TERRACOTTA 2016 NIEPOWTARZALNA. MAGICZNA. LEGENDARNA

GUERLAIN TERRACOTTA 2016 NIEPOWTARZALNA. MAGICZNA. LEGENDARNA

TERRACOTTA  GUERALAIN

Nazwa kojarzy się z daleką krainą, wyimaginowanym kontynentem, gdzie króluje słońce, a piękno jest niepodzielnym władcą.

NIEPOWTARZALNA. MAGICZNA. LEGENDARNA.
TERRACOTTA, pierwszy puder  brązujący od Guerlain, został wynaleziony w 1984 roku.

W latach osiemdziesiątych XX wieku opalona skóra była postrzegana jako oznaka aktywnego stylu życia, sukcesu i nieskrępowanej natury. Zdrowy rumieniec  był synonimem wszystkich przyjemności życia, który wywołało słońce, przestrzeń, wolność i zmysłowość. Obserwacja odbicia promieni słonecznych na pustynnych wydmach, zrodziła ideę: niebo i ziemia, słońce i piasek – zespolone w jedno.

Z ziemi Terracotta zapożyczyła jej ciepło i kolor ochry. Od słońca jego złote promienie migoczące na piasku pustyni.

Zamknij oczy, wdychaj delikatny zapach ylang-ylang i wybierz się w zmysłową podróż.

Terracotta. Wyjątkowa, delikatna i jedwabista konsystencja. Rozpoznawalny, jedyny w swoim rodzaju zapach. Ultranaturalny efekt  zdolny odtworzyć na skórze każdy niuans i intensywność opalenizny.  Od momentu swojego postania w 1984 roku, Terracotta natychmiast stała się nieodzownym elementem, swoistym must-have makijażu.

Często kopiowana, wciąż jednak niedościgniona, formuła Terracotty nie wysusza skóry i zapewnia jej długotrwały komfort.

Jej sukces wciąż trwa. Gdzieś na świecie, Terracotta jest sprzedawana co … 25 sekund! Nazwa stała się synonimem pudru brązującego i weszła na stałe do codziennego języka.

Terracotta jest niezwykle łatwa w aplikacji, doskonale wydobywa naturalny efekt muśnięcia słońca i zdrowego blasku. Transparentna, luksusowa, delikatna i podkreślająca urodę skóry – to cechy bliskie marce Guerlain.

Guerlain Terracota 2016

3 powody, by kochać ją jeszcze bardziej …

W 2016 roku Guerlain nie wymyśla kolejnej wersji PUDRU, ale podsuwa trzy powody, aby pokochać go na zawsze.

Nowe odcienie.

Paleta Terracotty rozwija się tak, aby wszystkie odcienie skóry na całym świecie mogły wyglądać jeszcze piękniej. Co jest nowego? Odcień 00 Clair Blondes nadaje się do bardzo jasnej karnacji, a 04 Moyen Blondes, z jego różową tonacją, jest idealny dla blondynek, które mają już opaleniznę, ale chcą nadać jej złoty akcent.

Nowy, uwodzący zapach.

Inspirujący zapach Terracotty to subtelna mieszanka świeżych i kojących nut bergamotki i białego piżma z przepysznymi, słonecznymi nutami neroli, jaśminu i ylang-ylang. Podczas każdej aplikacji, można wdychać woń ciepłych promieni słonecznych pieszczących skórę. Czysta przyjemność, i bardzo wciągająca …

Kompakt, to bardzo w stylu Guerlain.

Odbity na pudrze stempel – słoneczny motyw podwójnego G – symbol  domu Guerlain- zajmuje najważniejsze miejsce na kompaktowej obudowie. Szczyt wyrafinowania.

00 CLAIR – BLONDES

00 CLAIR – BLONDES

00 CLAIR – BLONDES

01 CLAIR – BRUNETTES

02 NATUREL – BLONDES

02 NATUREL – BLONDES

03 NATUREL – BRUNETTES

TERR16-508_s03_W

Premiera kwiecień 2016 , cena 226zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji