GUERLAIN Abeille Royale – nowe kremy na dzień i na noc

GUERLAIN Abeille Royale – nowe kremy na dzień i na noc

„Kwintesencja odnowy pochodząca z miodu i mleczka pszczelego.”

Produkty do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej gamy GUERLAIN Abeille Royale zawierają składniki aktywne o wyjątkowych właściwościach naprawczych pochodzących z produktów pszczelich*, przede wszystkim z miodu z wyspy Ouessant we Francji. Formuły dwóch nowych Kremów dzień i nowego Kremu na noc zostały ulepszone, aby oferować jeszcze większą skuteczność i zmysłową przyjemność stosowania. To odpowiedź na oczekiwania współczesnych kobiet wobec pielęgnacji przeciwzmarszczkowej:wygląd skóry jest natychmiast i na trwale zmieniony, a widoczne oznaki starzenia się są zminimalizowane.

GUERLAIN ABEI LLE ROYALE THE DAY CREAM AND RICH DAY CREAM

W sercu nowych kremów Abeille Royale na dzień leży naprawczy koncentrat o kompleksowym działaniu, który działa na wszystkich kluczowych poziomach skóry aby poprawić jej blask i jakość.Pochodzi on z odkrycia Laboratoriów Badawczych Guerlain, że miód z Ouessant pomaga zwiększyć wytwarzanie genów kodujących dwóch białek, które odgrywają ważną rolę w tworzeniu bariery skóry (stymulację ekspresji genów Cornifin o 50% i ekspresji genów Elafin o 27% przez hodowlę keratynocytów)

Krem zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego:

* jeden, o dużej masie cząsteczkowej, który szybko działa na powierzchnię skóry, nawilża ją i wygładza, minimalizuje zmarszczki i drobne linie.

* drugi, o niskim ciężarze cząsteczkowym, który przechodzi przez sito skóry aby:

- zwiększyć proliferację komórek naskórka i zredukować niedoskonałości na powierzchni skóry
– stymulować syntezę kolagenu i fibroblastów w skórze

Nowe tekstury Kremów na dzień to doskonała równowaga pomiędzy bogactwem konsystencji a lekkością. Natychmiast odczuwalna jest delikatność i miękkość tekstury, która pozostawia skórę promienną i komfortową. Rich Day Cream ma zniewalającą i bogatą konsystencję przypominającą balsam.

Krem jest jak masło wzbogacone o wosk pszczeli, w  100% pochodzenia naturalnego, delikatnie prześlizguje się po skórze, która od razu staje się gładsza. Smakowita przyjemność jest jeszcze wzmocniona przez miodowy kolor kremu.

W czasie aplikacji, Krem uwodzi słonecznym zapachem, delikatnym i świeżym, jak nektar. Słodkie nuty wosku pszczelego mieszają się z kwiatowymi zapachami mimozy i janowca oraz wonią świeżych ziół …

 

GUERLAIN_AbeilleRoyale_CREME JOUR_AR_DET_Q
GUERLAIN_AbeilleRoyale_CREME RICHE_AR_DET_Q

ABEILLE ROYALE THE DAY CREAM

NATYCHMIAST :
Po aplikacji, 9 na 10 kobiet stwierdziło, że
Ich skóra jest zmieniona (1):

– Wygładzona
– Jaśniejsza
-Delikatniejsza tekstura skóry
– Piękniejsza

Natychmiastowa redukcja zmarszczek (2):
– Powierzchnia zmarszczek -27%
– Długość zmarszczek -23%

GUERLAIN Abeille Royale Night Cream

Optymalizuje naturalną zdolność skóry do samoodnowy w ciągu cyklu nocnego dzięki Naprawczemu Koncentratowi Abeille Royale wzbogaconemu o marokański miód, łączącemu działanie przeciwutleniające i kojące. Właściwości przeciwutleniające marokańskiego miodu działają na wolne rodniki ( zmniejszając ich produkcję o ponad połowę. Ponadto spektakularnie zmniejsza prostaglandyny E2, mediatory prozapalne , które przyczyniają się do przedwczesnego procesu starzenia się skóry.

Soczysta i jedwabiście gładka tekstura zapewnia przyjemną, uzależniającą  aplikację oraz oferuje obietnicę skuteczności przeciwzmarszczkowej i ujędrnienia konturów twarzy w porze nocnej, najbardziej sprzyjającej dla odnowy skóry.

ABEILLE ROYALE THE NIGHT CREAM

Natychmiast:

Po pierwszej, porannej aplikacji Kremu na noc Abeille Royale skóra staje się jaśniejsza (2).
Jasność cery:
Pierwszy poranek = + 28%
Po upływie 7 dni + = 35%

Natychmiastowa redukcja zmarszczek (3):
Powierzchnia zmarszczek = -25%
Długość zmarszczek = -17%

GUERLAIN_AbeilleRoyale_CREME NUIT_AR_DET_Q

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji