Guerlain – Kolekcja makijażu na jesień 2016

Guerlain – Kolekcja makijażu na jesień 2016

Zestaw cieni do powiek gotowy do użycia, eyeliner idealnie obrysowujący kontur oka wzdłuż rzęs, upiększający kolor na ustach … Produkty z kolekcji Guerlain na jesień 2016 są idealnymi sprzymierzeńcami do łatwego i spontanicznego makijażu.

Bezpretensjonalna prostota, elegancja i piękno bez wysiłku …

Z marką Guerlain makijaż jest łatwy do wykonania i pozwala kobietom uzyskać elegancki wygląd w zależności od nastroju. Jaki jest główny atut tego makijażu? Roziskrzone oczy, które są pełne charakteru, raz subtelne a czasem intensywne.

Nowy must-have Guerlain na ten sezon, to produkty do makijażu oczu – są jak szyte na miarę.

KOMPLETNA PALETA PASUJĄCA KAŻDEGO NASTROJU PALETTE 5 COULEURS

Odważ się nosić kolor z zamkniętymi oczami, baw się swoim stylem bez obawy, że zrobisz coś źle … Guerlain oferuje sześć harmonii kolorystycznych do makijażu oczu. Każdy zestaw zawiera pięć doskonale stopniowanych odcieni, aby podkreślić Twoje oczy i wykreować pożądany look – od bardzo naturalnego makijażu Nude po intensywny smoky eye. Ten łatwy do stosowania zestaw odcieni łączy bazę rozświetlającą, aż dwa odcienie nude do subtelnego retuszu i dwa przydymione, bardziej wyrafinowane odcienie, co sprawia, że makijaż oka nabiera głębi. StosowaNE oddzielnie lub warstwowo, odcienie pasują do siebie idealnie.

Guerlain fall 2016

DELIKATNA, NIEPOWTARZALNA TEKSTURA, KTÓRA STAPIA SIĘ ZE SKÓRĄ.

Technologia Light Pigments  oferuje ultradelikatne, odbijające światło pigmenty aby uzyskać  jaśniejszy, bardziej promienny odcień. Oferujący wiele różnych efektów puder jest matowy, satynowy lub metaliczny w zależności od odcienia. Wykończenie jest świetliste, a spojrzenie wydaje się bardziej ożywione i wyraziste.

ELEGANCKIE I PRAKTYCZNE AKCESORIUM.

Przenośne, ultracienkie opakowanie ma wygrawerowane podwójne logo z literą G. Po otwarciu ukazuje się niezwykle praktyczne panoramiczne lustro i dwie uzupełniające się szczoteczki, których pomysłowe uchwyty pozwalają na łatwą aplikację. Piankowy pędzelek  zapewnia pigmentowe pokrycie, podczas gdy druga dwustronna szczoteczka zapewnia bardziej mieszane wykończenie lub bardzo precyzyjną aplikację dzięki ściętemu kształtowi.

WSKAZÓWKI DLA EFEKTU „A LA CARTE”.

Każda paleta dostosowuje się, aby spełnić oczekiwania.

Nude Look:
Zastosuj rozświetlający odcień bazowy No. 1 pod łuk brwiowy i wewnętrzny kącik oka. Na powiekę nałóż warstwę odcienia No 2. Zmieszaj odcień No.3 jako akcent w zewnętrznym rogu oka.

Wyrafinowany Look:
Omieć całą powiekę świetlistym odcieniem bazowym No. 1, na łuk brwiowy i na wewnętrzny kącik oka. Nałóż warstwę odcienia No. 4 na powiekę. Wreszcie, zastosuj odcień No. 5 wzdłuż rzęs w zewnętrznym kąciku oka i zmieszaj jako akcent w tym kąciku.

Cena 279 zł

01 Rose Barbare

01 Rose  Barbare

02 Tonka Impériale

02 Tonka Impériale

03 Coque d’Or

03 Coque d’Or

04 L’Heure de Nuit

04 L’Heure de Nuit

05 Après l’Ondée

05 Après l’Ondée

06 Bois des Indes

06 Bois des Indes

PRECYZYJNY FILCOWY EYELINER – GUERLAIN L’ART DU TRAIT

Niezbędne kobiece akcesorium, aby wykreować zniewalające spojrzenie.

Bezbłędny, nowoczesny i klasyczny, ten oryginalny filcowy eyeliner pozwala obrysować kontur oka w  indywidualnym stylu – subtelne podkreślenie lub ultragraficzny, efektowny makijaż w zależności od nastroju i okazji. Czarny, smukły i pomysłowo zaprojektowany, Precision Felt Eyeliner jest elegancki i niezwykle prosty w obsłudze.

POSTAW NA CZERŃ … ULTRACZERŃ
Głęboki i gęsty, ten ultraczarny filcowy eyeliner gładko przesuwa się po skórze pozostawiając perfekcyjna linię i nienaganne krycie już za pierwszym pociągnięciem. Nie rozmazuje się, jest odporny na wodę i łzy do ośmiu godzin.

GWARANCJA PRECYZYJNEJ APLIKACJI.

Nawet początkujący adept makijażu może zostać wykwalifikowanym i profesjonalnym użytkownikiem tego eyelinera. Jest bardzo wydajny, ma długi i ostry czubek zapewniający precyzyjny zarys dyskretnej, cienkiej linii aż do spektakularnego graficznego efektu.

Cena 172 zł

GUERLAIN L’ART DU TRAIT
MAAU16-203

PODKREŚL UŚMIECH – ORYGINALNE ODCIENIE KISSKISS , ŁATWE DO NAŁOŻENIA OD RANA DO WIECZORA.

Aby nadać ostateczny szlif Twojego looku, Guerlain oferuje dwa nowe odcienie pomadki GUERLAIN KissKiss które doskonale pasują do PALETTE 5 COULEURS. To nie może się nie udać!
Niezależnie od tego czy makijaż w stylu Nude, lub delikatny pinky red, te dwa subtelne jesienne odcienie łatwo dostosowują się do każdej karnacji lub okazji, od południa do północy.

Cena 172 zł

500 Fall in Nude

500 Fall in Nude

500 Fall in Nude

520 Fall in Red

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji