Estee Lauder ENLIGHTEN SKINTONE CORRECTING

Estee Lauder ENLIGHTEN SKINTONE CORRECTING

Estee Lauder ENLIGHTEN SKINTONE CORRECTING
Estee Lauder ENLIGHTEN SKINTONE CORRECTING

Estee Lauder ENLIGHTEN SKINTONE CORRECTING

 

Badania przeprowadzone w laboratorium Estée Lauder dowodzą, iż powstałe w ciągu dnia uszkodzenia prowadzą do namnażania się w nocy komórek produkujących pigment. Nowe kosmetyki z serii Enlighten przeciwdziałają w dzień i w nocy skutkom powstających w ciągu dnia uszkodzeń i podrażnień powodujących pojawianie się przebarwień i ciemnych plam. Owocem ich pracy jest naturalnie promienna cera o wyrównanym kolorycie.

Nowa kolekcja obejmuje trzy uzupełniające się nawzajem produkty – serum na noc Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum, krem Even Skintone Correcting Creme oraz korektor Even Effect (EE) Skintone Corrector SPF 30, tworzące wspólnie niezwykle skuteczny, kompleksowy system pielęgnacyjny, który oprócz zwalczania wszelkiego rodzaju przebarwień, poprawia kondycję skóry. Zaraz po nałożeniu kosmetyków cera staje się lepiej odżywiona i odzyskuje blask dzięki solidnej dawce nawilżenia. W miarę regularnego stosowania i kumulowania się zbawiennych efektów oddziaływania formuł Enlighten: przebarwienia, plamy i zaczerwienienia ulegną znaczącej redukcji, a skóra odzyska świeżość i naturalny, zdrowy blask.

Naukowcy Estée Lauder poddali całodobowy rytm pigmentacji dokładnym badaniom i odkryli, że do nasilenia problemu ciemnych plam, przebarwień i innych skutków wzmożonej pigmentacji dochodzi w nocy. Cykl powtarza się, a w ciągu dnia skóra ulega uszkodzeniom w wyniku niekorzystnego oddziaływania stresorów, takich jak promienie UV lub zanieczyszczenie. W nocy z kolei, w odpowiedzi na powstałe w ciągu dnia szkody nadmierną aktywność wykazują komórki produkujące pigment, w następstwie czego pojawiają się ciemne plamy lub przebarwienia.

CIĄGŁA PIELĘGNACJA I PRZECIWDZIAŁANIE PRZEBARWIENIOM
NOWĄ serię Estee Lauder Enlighten Skintone Correcting stworzona została z myślą o wykorzystaniu naturalnego dobowego rytmu skóry do zwalczania skutków nadmiernej pigmentacji. Stosując kosmetyki z tej serii przekonasz się, że Twoja cera stanie się młodzieńczo świeża i gładka.

 W nocy: działanie korygujące – supernowoczesna technologia korygująco-rozjaśniająca zawarta w kosmetykach z serii Enlighten reguluje zachodzący w nocy proces pigmentacji i zmniejsza widoczność istniejących niedoskonałości. Kojące właściwości produktów z tej serii minimalizują problem przebarwień, który nasila się w nocy i przyczynia się do wzmożonej produkcji pigmentu. Tym sposobem redukcji ulegają powstające w wyniku nadmiernej pigmentacji ciemne plamy. NOWA kolekcja Enlighten znacząco zmniejsza również widoczność istniejących plam i przebarwień.

 W dzień: ochrona – każdego dnia nowy, przełomowy system pielęgnacyjny chroni skórę przed uszkodzeniami, które prowadzą do powstawania plam, przebarwień i innych niedoskonałości skórnych. NOWA seria Enlighten umożliwia minimalizację skutków narażenia skóry na oddziaływanie stresorów środowiskowych zapewniając jej potrójną ochronę: przeciwko promieniowaniu UV, powstającym w wyniku zanieczyszczenia podrażnień oraz oddziaływaniu wolnych rodników.

 Jutro: transformacja – prawdziwa zmiana wymaga czasu, a widoczne efekty można uzyskać i utrzymać wyłącznie poprzez konsekwentną, skuteczną pielęgnację skóry. Stosowane łącznie kosmetyki Enlighten zadbają o pielęgnację cery i maksymalizację jej skutków. Stopniowo odmieniając wygląd skóry, ta kompleksowa seria redukuje wszelkie rodzaje przebarwień, które, w miarę upływu czasu, ustępują miejsca nieskazitelnej cerze.

ROZBUDŹ MOC REGENERACYJNĄ TWOJEJ SKÓRY
Stosowane jako system, trzy produkty z NOWEJ serii Enlighten Skintone Correcting Collection uzupełniają się nawzajem i intensyfikują wzajemnie swoją skuteczność, co sprawia, że skóra odzyskuje świeżość, gładkość i jednolity koloryt. Cera ulega stopniowej przemianie, by wkrótce zachwycać naturalnym blaskiem i młodzieńczą gładkością.

NOWE serum na noc Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum

Serum o lekkiej, jedwabistej konsystencji zmniejsza widoczność wszelkiego rodzaju przebarwień, włącznie z zaczerwienieniami, ciemnymi plamami i przebarwieniami posłonecznymi. Dynamiczny duet dwóch współpracujących ze sobą składników – silnie działającej substancji przeciwdziałającej powstawaniu plam oraz wyjątkowego związku zwalczającego podrażnienia – wspomaga naturalną odporność skóry na tworzenie się plam i przebarwień. Najnowszej generacji składniki o właściwościach korygująco-rozświetlających “rozpraszają” przebarwienia i uodparniają skórę na powstawanie ognisk hiperpigmentacji. NOWE serum Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum jest tak skuteczne, że redukcja przebarwień rozpoczyna się po zaledwie dwóch tygodniach stosowania.

NOWY krem Enlighten Even Skintone Correcting Creme

Ten intensywnie nawilżający krem o lekkiej i bogatej zarazem konsystencji zawiera kompleks soczewicy, arbuza i jabłka, które zapewniają skórze głęboką ulgę i długotrwałe nawilżenie. Technologia optymalizacji odnowy wspomaga naturalny potencjał regeneracyjny skóry, nadwątlony w ciągu dnia oddziaływaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, a niezwykle skuteczne połączenie przeciwutleniaczy z substancjami kojącymi łagodzi w nocy podrażnioną skórę, a w dzień pomaga jej się bronić przed uszkodzeniami środowiskowymi.

NOWY Enlighten Even Effect Skintone Corrector SPF 30

Zapewniający codzienną ochronę przeciwko promieniom UV, działającym podrażniająco zanieczyszczeniom oraz wolnym rodnikom krem EE to Twój najwierniejszy sprzymierzeniec w walce z powstającymi w ciągu dnia uszkodzeniami skóry. Ekstrakt z rośliny Scutellaria Baicalensis o nazwie bajkalina redukuje wywołane zanieczyszczeniem środowiska podrażnienia, które mogą prowadzić do wzmożonej produkcji pigmentu, a w konsekwencji, do pojawiania się przebarwień. W celu intensyfikacji efektu cery o jednolitym kolorycie, ta płynna formuła o gładkiej konsystencji zawiera pigmenty korygujące kolor, które wyrównują koloryt cery oraz mieszankę drobnych elementów optycznych dodających jej natychmiastowego blasku. Dostępny w dwóch odcieniach dostosowanych do różnych typów karnacji NOWY korektor Enlighten Even Effect Skintone Corrector SPF 30 sprawi, że każdą cerę rozświetli naturalny blask.

STOSOWANIE:

Wieczorem nałóż serum na noc Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum na oczyszczoną skórę, a następnie zastosuj krem korygujący Enlighten Even Skintone Correcting Creme. Rano nałóż serum Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum, a potem rozprowadź na skórze Enlighten Even Effect Skintone Corrector SPF 30, który można stosować samodzielnie lub pod podkład. Dodatkowe nawilżenie uzyskasz stosując Enlighten Even Skintone Correcting Creme pod krem EE.ZAPACH

ZAPACH kosmetyków z serii Enlighten otwierają nuty jabłka i soczystej moreli, które wkrótce ustępują miejsca delikatnemu, kwiatowemu akordowi irysa, róży i konwalii oraz końcowemu akcentowi drzewa sandałowego, mchu i piżma.

CENA

Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum – 305 zł; 50ml/ 430 zł 50ml

Enlighten Even Skintone Correcting Creme – 345 zł

EnlightenEvenEffectSkintoneCorrectorSPF30(2 odcienie)-165zł

 

 

 

4 Komentarzy

Dołącz do dyskusji