EISENBERG KREMOWA PIELĘGNACJA LIFTINGUJĄCA Soin Liftant Corps

EISENBERG KREMOWA PIELĘGNACJA LIFTINGUJĄCA Soin Liftant Corps

EISENBERG KREMOWA PIELĘGNACJA LIFTINGUJĄCA Soin Liftant Corps

EISENBERG KREMOWA PIELĘGNACJA LIFTINGUJĄCA Soin Liftant Corps

Misja ujędrnić – Intensywnie ujędrnia, pobudza witalność komórkową i zapobiega rozstępom

Badania EISENBERG, lidera w dziedzinie regeneracji komórkowej, oferują luksusową i wyjątkową formułę, niewidoczny gorset liftingujący, niezbędną podczas diet odchudzających lub w okresach utraty wagi, aby odzyskać jędrne ciało, gładką i aksamitną skórę. Wspaniała pielęgnacja do stosowania każdego dnia, osobno lub po Serum wyszczuplającym do ciała, by wygładzić miejsca z widoczną utratą jędrności lub rozstępami.

EISENBERG KREMOWA PIELĘGNACJA LIFTINGUJĄCA – Lekka i delikatna, a jednocześnie bogata pielęgnacja regeneracyjna w kremie, która pobudza witalność komórkową dzięki antyoksydacyjnym  właściwościom Witamin E i C połączonych z formułą Trio-Moléculaire®. Intensywnie ujędrniająca pielęgnacja wzbogacona oligopeptydem zielonej mikroalgi wzmacnia elastyczność skóry i wyraźnie redukuje rozstępy. Terapia anti-age dla całego ciała idealna do codziennej pielęgnacji lub intensywnej kuracji, niezbędna podczas diet odchudzających lub by mieć jędrne ciało. Efekt* ujędrnienia, liftingu, działania przeciw rozstępom widoczny już po 4 tygodniach!

*badania kliniczne prowadzone pod kontrolą dermatologiczną.

Podstawowym kłopotem pojawiającym się w czasie diet odchudzających lub w okresach spadku wagi jest utrata jędrności tkanek, która z wiekiem staje się tym bardziej widoczna w miejscach szczególnie wrażliwych takich jak brzuch, piersi, pośladki, ramiona i uda oraz ich wewnętrzne strony. Miejsca te są narażone na utratę jędrności, ponieważ już od 20 roku życia nasze komórki produkują coraz mniej kolagenu i elastyny, skóra staje się bardziej sucha i cieńsza oraz traci swoją elastyczność.

Utrata jędrności i ewentualne rozstępy zauważalne są najczęściej na udach, biodrach, piersiach i pośladkach w wyniku zbyt szybkiego przyrostu lub utraty wagi, ciąży czy w okresie dojrzewania. Rozstępy pojawiają się, gdy dochodzi do zerwania włókien elastycznych skóry.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

  • Wyciąg z chlorelli – Nowa perspektywa, testowana przez biologię molekularną z zastosowaniem mikromacierzy DNA, umożliwia badanie działania wyciągu z Chlorelli na ekspresję genów fibroblastów skóry człowieka i różnych składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Ta jednokomórkowa mikroalga, w 60% składająca się z białka, pojawiła się na Ziemi 2 miliardy lat temu. Badania jej wpływu na komórki ludzkie wykazały, że znajdujące się w niej aminokwasy są bardzo zbieżne w swoim składzie z ludzkim kolagenem. Wykazuje właściwości chroniące kolagen i elastynę od degradacji oraz stymulujące produkcję protein w zespoleniu skóry właściwej z naskórkiem, jak również syntezę kolagenu i lamininy skóry właściwej.
  • Witamina E – wygładza, nawilża, redukuje zmarszczki, działa przeciwzapalnie i neutralizuje wolne rodniki
  • Witamina C – to silny i skuteczny antyoksydant zwalczający wolne rodniki. Ponadto pobudza syntezę ceramidów wchodzących w skład warstw lipidowych naskórka, odbudowuje uszkodzone komórki, rozświetla cerę i wzmacnia ściany naczyń włosowatych

ASPEKT BADAŃ I ROZWOJU:

Macierz zewnątrzkomórkowa, część zespalająca tkanki, składa się z zespołu makrocząsteczek, polisacharydów, glikozaminoglikanów, białek fibrylarnych, soli i wody. Kolagen i elastyna są głównymi białkami tkanki łącznej. Składniki macierzy zewnątrzkomórkowej są syntetyzowane i wydzielane przez fibroblasty oraz rozkładane przez MMPs* (metaloproteinazy macierzy zewnątrzkomórkowej), enzymy, których aktywność hamowana jest przez TIMP** (tkankowe inhibitory metaloproteinazy), endogenne inhibitory.

* MMPs (metaloproteinazy macierzy zewnątrzkomórkowej): Enzymy uczestniczące w procesach przebudowy macierzy zewnątrzkomórkowej i degradujące w niej kolagen.

** TIMP (tkankowe inhibitory metaloproteinazy): Inhibitory aktywności wszystkich metaloproteinaz macierzy zewnątrzkomórkowej. Pełnią zasadniczą rolę w utrzymaniu równowagi między tworzeniem macierzy zewnątrzkomórkowej, a jej degradacją podczas różnych procesów fizjologicznych. 

SPOSÓB UŻYCIA – Ta pobudzająca witalność komórkową formuła może być stosowana codziennie, po kąpieli lub prysznicu, osobno lub po nałożeniu Serum wyszczuplającego do ciała. Aplikowana do całkowitego wchłonięcia szerokimi ruchami na całe ciało, dzień po dniu będzie ujędrniać tkanki skóry niczym niewidoczny gorset liftingujący.

EISENBERG KREMOWA PIELĘGNACJA LIFTINGUJĄCA Soin Liftant Corps Słoik 150 ml – 479 zł 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji