DIOR PRZEDSTAWIA NOWE POMADKI DIOR ADDICT LIPSTICK

DIOR PRZEDSTAWIA NOWE POMADKI DIOR ADDICT LIPSTICK

DIOR PRZEDSTAWIA NOWE POMADKI DIOR ADDICT LIPSTICK 

Moda nie ogranicza się do nieustannych powrotów … Może być pomysłowa. Nowatorska. Prekursorska. Od momentu swojej premiery w 2001 roku, pomadka do ust zaskoczyła swoim stylem prosto z pokazów mody, olśniewającymi i łatwymi w noszeniu odcieniami, a także technologią ułatwiającą uwalnianie koloru jednym gestem, sprawiającym, że kobiety olśniewają urodą … Tego jeszcze nie było. Jej nazwa nawiązująca do radosnego uzależnienia od stylu Dior jest prawdziwym manifestem.

Kreatywność otwiera drogę do odważnej elegancji: w miarę upływu lat najbardziej uniwersalna pomadka Dior stała się symbolem kobiecości, która potrafi odradzać się nieustannie bez ograniczeń narzuconych sztywnymi kanonami. Błyskotliwie. Z charakterem. Z wyrafinowaną elegancją pod znakiem Dior.

DIOR ADDICT LIPSTICK
DIOR ADDICT LIPSTICK

Przyszłość makijażu w zasięgu ręki… Dior oferuje prekursorską pomadkę z nawilżającym efektem top coat, który zapewnia nowy rodzaj blasku. AddictFluidStick2015_Texture_Coulure_V2B_F39.tif Jest ona nowym dodatkiem do modnej kreacji, noszonym na zasadzie drugiej skóry, nieodzownym sprzymierzeńcem podkreślającym styl. Łatwa w użyciu, a jednocześnie awangardowa linia otwiera nieograniczone możliwości eksperymentowania w poszukiwaniu olśniewającego wyglądu.

Dior Addict Lipstick
Dior Addict Lipstick

„Dior Addict Lipstick ma w sobie wszystko, czego kobieta oczekuje od innowacji w dziedzinie urody: zaskakujące i świetliste kolory, nową porcję komfortu i radosnej kreatywności … I oczywiście element beztroskiej zabawy.

Jak jej nazwa wskazuje, rzeczywiście uzależnia… od radości życia” podkreśla Peter Philips, Dyrektor kreatywny i wizerunkowy makijażu Dior.

Znak rozpoznawczy tej pomadki to wszechstronna paleta 35 odcieni w trzech różnych rodzajach blasku, która sprawia, że każda kobieta może błyszczeć na tysiąc i jeden sposobów.

Dior Addict Lipstick
Dior Addict Lipstick

Odcienie „na co dzień”, które ożywiają usta naturalnym blaskiem:  w odcieniach beżu, różu oraz w łagodnej tonacji koralowej oferującej ponadczasową elegancję.

Elektryzujące i odważne tonacje pop, w przykuwających wzrok kolorach pomarańczy i fuksji, umożliwiające wyraźne zaakcentowanie ust.

Odcienie spektakularnie przyciągające i odbijające światło, dzięki wysokiemu stężeniu substancji perłowych i błyszczących drobinek.

Dior Addict Lipstick
Dior Addict Lipstick

Be Dior 

Bardzo nowoczesny malinowy róż, zdecydowany, nasączony perłowymi cząsteczkami w tej samej tonacji … Miejska, odważna interpretacja ulubionego koloru Christiana Diora.

Tribale 

Perłowy odcień koralowy, z przyciągającymi spojrzenie perłowymi refleksami, odpowiadający urokowi kultowych kolczyków Tribale, które stały się symbolem awangardowej elegancji Dior.

Wonderful 

Słodki róż, mieniący się srebrnymi substancjami perłowymi, zaskakujący świeżością, łatwy w noszeniu niezależnie od pory dnia… lub nocy.

Smile 

Klasyczny odcień różanego drewna w odważnej odsłonie, z efektem naturalnego różu na ustach. Twarz rozświetla się uśmiechem. Jak suknie, o których Christian Dior mówił, że nie tylko sprawiają, że kobiety są piękniejsze, lecz także szczęśliwsze..

Dior Vernis 

Od ust do paznokci…. ten sam odważny styl i blask. Dior prezentuje cztery lakiery do paznokci, które można łączyć z odcieniami pomadek Dior Addict Lipstick. Elektryzujący kolor pomarańczowy, głęboki odcień śliwkowy, świetlisty beż, ognista czerwień : cztery unikalne odcienie rozpalają się ruchomymi refleksami, współgrając z blaskiem pomadki.

 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji