Dior Nude Air

Diorskin Nude Air otwiera nową erę w historii makijażu i pielęgnacji cery. Odżywczy i dobroczynny podmuch powietrza sprawia, że cera olśniewa urodą.

NudeAir_2015_SERUM_6_RajMat

 

DIOR : NOWATORSKI PREKURSOR NATURALNEGO MAKIJAŻU CERY

W 2009 roku powstał podkład Diorskin Nude. Dior jest pionierem i mistrzem efektu naturalnej skóry, który z biegiem lat stał się niepodważalnym kanonem makijażu. Obecniedla sztuki naturalnego makijażu otwiera się nowy rozdział.

W 2015 ROKU MISTRZOSTWO NATURALNEGO EFEKTU NUDE POSUWA SIĘ JESZCZE DALEJ

Perfekcji naturalnej cery towarzyszy dążenie do idealnej urody, która zostaje na nowo odkryta i która nie mogłaby osiągnąć pełni wyrazu bez komfortu, przyjemności i lekkości, a szczególnie bez ochronnej pielęgnacji poprawiającej wygląd skóry. Nowatorskie Laboratorium naukowo-badawcze Dior proponuje nowe, wyjątkowo zmysłowe konsystencje wzbogacone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają niespotykany dotąd rezultat ożywiający cerę i nadający jej promienny blask.

DIORSKIN NUDE WKRACZA W NOWĄ ERĘ

Gama Diorskin Nude Air oferuje pierwszy podkład łączący funkcję serum z substancjami pudrowymi, nadający cerze perfekcyjny wygląd. Piękna cera odczuwa przyjemność i wyzwala witalną moc. Podkład przywraca urodę i przynosi uczucie komfortu jak podmuch świeżego powietrza. Efekt idealnej, naturalnej skóry jest natychmiastowy. Korekcja cery jest zadziwiająco skuteczna i dyskretna. Skóra oddycha i tryska zdrowiem.

 

ZMIANA ATMOSFERY NOWE ODKRYCIE: NUDE AIR

DIORSKIN NUDE AIR, SERUM I PUDRY: GAMA PODKŁADÓW W DĄŻENIU DO PERFECYJNEJ SKÓRY.

WDECH …

Lekkie, zwiewne konsystencje, tak delikatne, że zupełnie niewidoczne. Tak dyskretne, że niewyczuwalne.

WYDECH….

Makijaż z efektem idealnej, naturalnej skóry. Perfekcyjna korekcja. Cera olśniewa naturalną urodą i świeżością, ożywia się już od pierwszego nałożenia.

TLENOWY ODDECH…

Nowoczesna technologia. Gama Diorskin Nude Air po raz pierwszy szuka inspiracji w źródle życia i energii, jakim jest tlen. Płynny podkład pełni funkcję pielęgnacyjnego serum, a lekkie substancje pudrowe, w sypkiej lub kompaktowej postaci, pozwalają skórze swobodnie oddychać. Skóra jak po tlenowym zastrzyku stopniowo się ożywia i staje się coraz bardziej promienna w miarę stosowania podkładu.

SŁONECZNE TCHNIENIE…

Nawet substancje pudrowe z efektem słonecznym są „oddychające”, nadając skórze wygląd naturalnej opalenizny i świeżej, zdrowej cery, która z każdym dniem odzyskuje promienny blask.

NudeAir_2015_SOLO_MatSupp

DIORSKIN NUDE AIR PODKŁAD-SERUM : NIEMATERIALNA PERFEKCJA

LABORATORIUM DIOR OPRACOWAŁO REWOLUCYJNY PODKŁAD W PŁYNIE O SENSACYJNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH, KTÓRY SPRAWIA, ŻE CERA JEST LEKKA JAK POWIETRZE, A SKÓRA PROMIENIEJE ZDROWYM WYGLĄDEM!

ANTYMATERIA : LEKKA JAK POWIETRZE

Nie zawierająca talku zwiewna konsystencja z lotnymi olejkami pozostawia na skórze samą kwintesencję. Wystarczy mała porcja, która idealnie się rozprowadza bez tworzenia efektu powłoki, i staje się nieodczuwalna i niewidoczna. Cera jest subtelnie aksamitna, bez ryzyka widocznej linii makijażu.

PIPETA DOZUJĄCA GENIALNĄ FOMUŁĘ

Precyzyjna, wyprofilowana pipeta odlicza za pomocą kroplomierza odpowiednią porcję fluidu o niespotykanej delikatności. Wystarczy kilka kropli, aby osiągnąć perfekcję z efektem naturalnej skóry.

NudeAir_2015_TEXTURESERUMMat

Substancje rozpraszające światło w połączeniu z pigmentami poddanymi witryfikacji zapewniają idealną korekcję i nadają skórze równomierny wygląd i promienny blask przez cały dzień. Skóra jest perfekcyjnie naturalna dzięki 6 odcieniom dobranym do karnacji. Paleta zawiera też dwa odcienie morelowe przeciwdziałające szarej cerze (023 i 033), dzięki którym skóra tryska zdrowiem przez 365 dni w roku.

033_Serum_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 033
023_Serum_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 023
030_Serum_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 030
010_Serum_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 010
020_Serum_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 020

Promienny blask i kolor skóry twarzy świadczą o zdrowiu i witalności. Diorskin Nude Air wykracza poza działanie samego tylko podkładu, zapewniając skórze właściwości pielęgnacyjne. Po raz pierwszy Dior wykorzystuje w formule podkładu technologię Oxygen ActivTM stanowiącą innowacyjne połączenie olejków roślinnych, witamin i substancji mineralnych. Natleniony olejek z pęcherzykami powietrza nasyca komórki życiową energią. Pobudzona od wewnątrz skóra oddycha i odzyskuje urodę. Olejek z żurawiny o dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewnia skórze niezbędne antyoksydanty, przyczyniając się skutecznie do jej promiennego wyglądu. Cera staje się aksamitna, wyrównana, zdrowa… a skóra z każdym dniem jest coraz piękniejsza.

DIORKIN NUDE AIR…SYPKIE I KOMPAKTOWE SUBSTANCJE PUDROWE: ŚWIEŻOŚĆ LEKKA JAK PIÓRKO

ZADZIWIAJĄCE LEKKOŚCIĄ SYPKIE I KOMPAKTOWE SUBSTANCJE PUDROWE DIORSKIN NUDE AIR ZAPEWNIAJĄ WYKOŃCZENIE MAKIJAŻU, UTRWALAJĄC EFEKT ŚWIEŻEJ I PROMIENNEJ CERY. RZECZ NIESŁYCHANA: SKÓRA MOŻE SWOBODNIE ODDYCHAĆ I ZACHOWUJE NATURALNĄ URODĘ, KTÓRA STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ WIDOCZNA W MIARĘ STOSOWANIA PODKŁADU.

NudeAir_2015_DUO

ZWIEWNNE KONSYSTENCJE. PIONIERSKA SKUTECZNOŚĆ.

Zawierająca przezroczyste pigmenty i półprzezroczyste mineralne pudrowe substancje konsystencja, nadaje cerze odpowiedni ton dostosowany do naturalnej karnacji. Przy użyciu pędzelka lub gąbeczki świeże odcienie z palety kolorów zapewniają cerze aksamitne, przejrzyste wykończenie i promienny wygląd jak po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

NudeAir_2015_GAMME_POUDRE_6

JEDNYM GESTEM, PERFEKCYJNIE RÓWNOMIERNY EFEKT OPALENIZNY

Dwie bardzo lekkie konsystencje są wyjątkowo dyskretne i niewidoczne gołym okiem, wyrównując cerę i nadając jej matowy wygląd.

NudeAir_2015_LIBRE

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA NA RZECZ NATURALNEGO WYGLĄDU SKÓRY

Formuły zawierają w swoim składzie witaminy, substancje mineralne i wyciąg ze słodkiej pomarańczy o znanych właściwościach stymulujących świeżość cery. „Oddychające” jak inteligentne tkaniny i nie tworzące powłoki konsystencje tworzą barierę ochronną przed zanieczyszczeniami powietrza, ograniczając wchłanianie szkodliwych cząsteczek i jednocześnie nie zakłócając prawidłowego, naturalnego funkcjonowania skóry. Uwolniona i natleniona cera żyje i oddycha na wolnym powietrzu bez ryzyka odziaływania szkodliwych czynników zewnętrznych.

012_PoudreLibre_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 012 PUDRE LIBRE
010_PoudreLibre_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 010 PUDRE LIBRE

 

020_PoudreLibre_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 020 PUDRE LIBRE

Słoneczne pudry DIORSKIN NUDE ukazują się w nowej odsłonie.

Efekt „oddychający” sprawia, że zdrowa cera nabiera nowej witalności. Skóra urzeka czystym i świeżym blaskiem wakacji spędzonych na słońcu i świeżym powietrzu. Uczucie świeżości i przyjemności nie ma sobie równych. Perfekcyjna, naturalna opalenizna jest możliwa, staje się coraz bardziej intensywna, a jednocześnie delikatna i przezroczysta za każdym ruchem pędzelka.

010_PoudreCompact_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 010 PUDRE COMPACT

 

020_PoudreCompact_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 020 PUDRE COMPACT
030_PoudreCompact_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 030 PUDRE COMPACT
DIOR NUDE AIR 035 PUDRE COMPACT
DIOR NUDE AIR 035 PUDRE COMPACT
025_PoudreCompact_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 025 PUDRE COMPACT
001_PoudreCompact_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 001 PUDRE COMPACT
002_PoudreCompact_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 002 PUDRE COMPACT
003_PoudreCompact_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 003 PUDRE COMPACT
004_PoudreCompact_Dsk_NudeAirPti
DIOR NUDE AIR 004 PUDRE COMPACT

Nowe podkłady i pudry dostępne będą w sprzedaży początkiem lutego 2015 roku.

ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA RECENZJI U →→→ INES BEAUTY ←←←

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji