Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream

Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream

Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream

Ciesząca się wielkim uznaniem klientek emulsja nawilżająca Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+ zyskała wiernego sprzymierzeńca, który wnika głęboko w skórę i zaspokaja wszystkie jej potrzeby. Poznaj NOWY krem Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream, który zapewni cerze błyskawiczne nawilżenie i odbuduje jej naturalną barierę ochronną, by mogła skuteczniej bronić się przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Clinique-Dramatically-Different-Moisturizing-Lotion-Plus

clinique-ddml

 

Zacznij stosować  Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream dwa razy dziennie w ramach Systemu Pielęgnacji Skóry 3 kroki, a wkrótce przekonasz się, że Twoja skóra zyska nieprzemijająco świeży i promienny wygląd, a po upływie zaledwie 8 tygodni jej bariera ochronna ulegnie wzmocnieniu o całe 50%.

“Świat się zmienia, a wraz z nim potrzeby naszej skóry” – wyjaśnia Janet Pardo, starsza wiceprezes ds. globalnego rozwoju produktów Clinique. “Czynniki środowiskowe, stres i alergeny wywierają obecnie na naszą skórę o wiele większy wpływ niż kiedykolwiek wcześniej. Rozwiązaniem tego problemu jest wzmocnienie i odbudowa naturalnej bariery ochronnej, która zapobiega również podrażnieniom skóry. Nienaruszona bariera wilgoci to klucz do zdrowej cery.”

Stworzenie Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream stanowi uwieńczenie wieloletniej pracy badaczy Clinique, którzy w poszukiwaniu idealnej formuły nawilżającej przetestowali liczne technologie i składniki. Tak powstało rozwiązanie o nasyconej konsystencji, stanowiące alternatywę dla kultowej emulsji Dramatically Different Moisturizing Lotion+ dla skóry normalnej i mieszanej oraz dla żelu Dramatically Different Moisturizing Gel przeznaczonego dla cery tłustej.

NOWY krem Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream zapewnia całodzienne, zaawansowane nawilżanie oraz wzmocnienie bariery ochronnej skórze suchej, bardzo suchej, osłabionej i podrażnionej. Efekt? Zdrowa i długotrwale nawilżona skóra.

CLINIQUE Dramatically Different Moisturizing Cream Intl Icon 50 ml (2)

W toku przeprowadzonych w zimie wśród mieszkanek Syberii badań okazało się, że aż 97% zmagających się z ciężkimi warunkami klimatycznymi uczestniczek doceniło całodzienne nawilżenie i zdrowy wygląd, który zapewniał ich skórze Dramatically Different Moisturizing Cream.

W następstwie stosowania kremu cera staje się intensywnie nawilżona i bardziej odporna na działanie stresorów środowiskowych.

Jak to działa?
Czerpiąc z bogatego dorobku Clinique, badacze opracowali formułę Dramatically Different Moisturizing Cream na bazie zestawu składników zapewniających suchej i bardzo suchej cerze skuteczne nawilżenie oraz odbudowę jakże istotnej bariery ochronnej. Zestaw ten nosi znamienną nazwę Sensacyjnej Szóstki [The Sensational Six].

Sensacyjna Szóstka
Kompleks wzmacniający barierę ochronną skóry, zwiększający jej odporność i gotowość do walki ze stresorami środowiskowymi.

  •  Proteiny z nasion słonecznika
  •  Ekstrakt z jęczmienia
  •  Ekstrakt z owocu ogórkaKompleks nawilżający zapewniający intensywne, długotrwałe nawilżenie:
  •   Kwas hialuronowy: sprawdzona i ceniona substancja nawilżająca obecna w organizmie,która wspomaga zatrzymywanie wilgoci w skórze.
  •  Gliceryna: ta silna i powszechnie stosowana substancja utrzymująca wilgoć w skórzepochłania wodę z otaczającego organizm powietrza gwarantując całodziennie nawilżanie.
  •  Dimetikon: substancja skutecznie kojąca przesuszoną skórę.W wyniku działania powyższych składników skóra długo utrzymuje zdrowszy i młody wygląd.

Produkt przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy.

Co to znaczy? W pierwszej kolejności opracowujemy formułę, następnie testujemy alergologicznie każdy produkt dwunastokrotnie na 600 osobach. Jeżeli w którymkolwiek z 7200 powyższych przypadków dochodzi do reakcji alergicznej, rozpoczynamy procedurę od nowa.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream znajdzie się w perfumeriach oraz salonach firmowych a także na stronie www.clinique.com.pl w marcu 2015 r.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream – 89 zl/ 50 ml

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji