Clarins UV PLUS ANTI-POLLUTION SPF 50

Perfekcyjna Ochrona w Mieście.
Ochrona przed słońcem, zanieczyszczeniami i przeciwko efektom starzenia się skóry.

60 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry. 10 lat doświadczenia UV PLUS.

NOWY Clarins Day Screen Multi-Protection SPF 50

Clarins UV PLUS ANTI-POLLUTION SPF 50
Clarins UV PLUS ANTI-POLLUTION SPF 50

Clarins, marka Nr 1 w dziedzinie luksusowej pielęgnacji w Europie , stworzyła wielowymiarową ochronę dla skóry w mieście: Clarins UV PLUS ANTI-POLLUTION SPF 50. Wysoce skuteczna, jednak niewidoczna na skórze formuła, nie tylko chroni skórę przed promieniami UV, ale również szkodliwym wpływem wolnych rodników i zanieczyszczeń… aby cera zachowała jak najdłużej młodzieńczy, jednolity i promienny wygląd.

Nowa formuła bogata w ekstrakty roślinne.
Dzisiaj, Clarins UV PLUS ANTI-POLLUTION SPF 50 łączy w sobie skuteczną moc antyoksydacyjną ekstraktów roślinnych o wielowymiarowym działaniu .

• Nowy i wyłącznie od Clarins: organiczny ekstrakt z Alpinii zwyczajnej pomaga wzmocnić naturalną barierę chroniąca skórę przed oksydantami.

• Ekstrakt z Melona kantalupa: zapewnia głęboką ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym powodowanym promieniami UV oraz zanieczyszczaniami.

• Ekstrakt z organicznej Czarnej Porzeczki: pomaga zapobiegać zaczerwienieniom i uczuciu napięcia spowodowanym promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniami.

• Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej: chroni skórę przed odwodnieniem związanym z uszkodzeniami filmu hydrolipidowego skóry powodowanym promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami.

Opracowana na wyłączność przez Clarins ochrona przed zanieczyszczeniami

Zawarty w formule, inspirowany naturą Anti-Pollution Complex, opracowany na wyłączność przez markę Clarins pomaga również widocznie zwalczać oznaki przedwczesnego starzenia się skóry i zapobiega utracie blasku.

Pielęgnacja chroniąca młodość i piękno Twojej skóry, idealna do aplikacji na codziennie stosowany krem.

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji