Clarins Mission Perfection Serum

Nieskazitelna cera? 
to cera  … jednolita i pełna blasku

We współpracy ze światowej sławy centrum badawczym, Clarins rozszyfrował ten system komunikacji, identyfikując nową, niezgłębianą do tej pory sferę odpowiedzialną za pojawianie się przebarwień:  „egzosomy”. 

ODKRYCIE NAUKOWE MARKI CLARINS 

Egzosomy to wyspecjalizowane pęcherzyki transportujące wiadomości wysyłane przez keratynocyty do melanocytów. Kiedy wystawione są na agresje płynące ze środowiska zewnętrznego (promieniowanie UV, zapalenia skóry), zaczynają przesyłać „błędne” wiadomości, które są przyczyną nadprodukcji melaniny. Clarins odkrył, że nie tylko melanocyty odpowiedzialne są za zaburzenia w pigmentacji, ale również 36 keratynocytów, które z nimi współdziałają. Tych 36 „wrogów” jednolitej cery wysyła „złe” wiadomości poprzez egzosomy, które następnie powodują zmiany w pigmentacji. Ciemne plamy, dyschromie, zacienione obszary, przebarwienia potrądzikowe, poszarzała cera i zaczerwieniania pojawiające się na powierzchni skóry. Cera nie jest już tak nieskazitelnie piękna, bez względu na koloryt skóry.

Kompletne rozwiązanie korygujące przebarwienia :

Clarins Mission Perfection Serum 

2015_mission_perfection_packshot

             Korekcja przebarwień, jednolity koloryt cery, zdrowy blask 

Pionierskie serum dla wszystkich kobiet zwalczające zaburzenia pigmentacyjne i przywracające promienność cery bez zmiany jej naturalnego kolorytu.

Formuła Clarins Mission Perfection Serum łącząc to co najlepsze w roślinach i nauce, posiada zdolność przywracania „właściwych” komunikatów, aby zapewnić perfekcyjnie jednolitą, promienną cerą bez zmiany jej naturalnego koloru.

Czerpiąc z tego co najlepsze w roślinach marka Clarins wyselekcjonowała Ekstrakt z aceroli  

Marka Clarins odkryła zdolność tego roślinnego ekstraktu do blokowania „złych” wiadomości, które powodują zaburzenia pigmentacji. W ten sposób, nadprodukcja melaniny powodowana przez egzosomy zostaje zredukowana. Przywrócony zostaje normalny poziom jej produkcji dla zapewnienia jednolitej cery, przy zachowaniu jej  naturalnego odcienia.

Clarins Mission Perfection Serum
Clarins Mission Perfection Serum

 

Acerola – Malpighia emarginata 

Acerola to krzew rosnący w lasach Ameryki Południowej. Ta dzika „wiśnia” stanowiła cenne źródło pożywienia dla amazońskich Indian, była również przez nich używana do leczenia problemów z trawieniem, również przez marynarzy, którzy w swoich dalekich wojażach pili sok z aceroli aby chronić się przed szkorbutem. Ten dobroczynny i zdrowy owoc przebadany naukowo został dopiero w latach 50’ XX wieku, kiedy acerola okazała się być niezwykle bogata w witaminę C, co uczyniło ją idealnym suplementem diety zwalczającym zmęczenie i zimowe przeziębienia. Badania przeprowadzone przez Laboratoria Biologii Komórki Clarins wykazały, zdolność ekstraktu aceroli do redukowania nadprodukcji melaniny

Clarins Mission Perfection Serum wykorzystuje wieloletnie doświadczenie Clarins w dziedzinie pielęgnacji i makijażu, aby przywrócić skórze blask i uwydatnić piękno jej naturalnego, nieskazitelnego kolorytu.

W sercu skóry

Zmiany w naczyniach włosowatych powodują zaczerwienienia. Formuła Serum Mission Perfection zawiera ekstrakt z miłorzębu japońskiego, który stymulując mikrocyrkulację w skórze, pomaga przywrócić jej zdolność do odbijania światła oraz redukowania zaczerwienień. Światło skóry bije z jej wnętrza. Cera jest znów promienna.

Miłorząb japoński  – Ginkgo biloba 

Miłorząb japoński to starożytny gatunek botaniczny i jedyne drzewo, które przetrwało bombardowanie w Hiroshimie. Nie tylko jest ono niewiarygodnie wytrzymałe, ale słynne jest dzięki swemu pięknu, szczególnie w okresie jesieni, kiedy jego liście pokrywają się mieniącym złotym kolorem.

Liście Miłorzębu stosowane są w dziedzinie

medycyny we wzmacnianiu żył, a w kosmetyce wykazały właściwości chroniące mikrocyrkulację w skórze.

Na powierzchni skóry 

Grubienie warstwy rogowej naskórka pozbawia skórę zdolności do  odbijania światła. Serum Mission Perfection zawiera delikatne kwasy owocowe, które pomagają zmniejszać widoczność plam pigmentacyjnych i wygładzać strukturę powierzchni skóry w połączeniu z udoskonalającymi skórę pigmentami, które natychmiast rozświetlają i wyrównują cerę. Odbijanie światła jest zmaksymalizowane, a skóra promienieje.

Ta lekka, odświeżająca emulsja o działaniu korygującym, natychmiast wygładza skórę, pozostawiając na niej upiększającą świetlistą powłokę.   Jej uniwersalny koralowy odcień perfekcyjnie dostosowuje się do  każdego odcienia skóry, od najjaśniejszych po najciemniejsze.

Laboratoria Clarins stworzyły program multi-etnicznych badań, w których udział wzięło około 300 kobiet o karnacjach od jasnych po ciemne, aby wykazać natychmiastowe i długotrwałe  działanie korygujące przebarwienia oraz właściwości rozświetlające Serum Mission Perfection.

Clarins Mission Perfection Serum
Clarins Mission Perfection Serum

Dla jeszcze lepszych rezultatów i lepszej ochrony przed przebarwieniami Clarins zaleca stosowanie łącznie z  Clarins UV PLUS ANTI-POLLUTION SPF 50.

Clarins Mission Perfection Serum
Clarins Mission Perfection Serum

 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji