CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW- NOWE PODKŁADY

CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW- NOWE PODKŁADY

W 2013 roku marka CHANEL zaprezentowała manifest pięknego wyglądu – CHANEL Les Beiges. Niezależna od pór roku, czy to środek zimy, pierwsze promienie wiosennego słońca czy tez złota jesień, Les Beiges to zawsze ponadczasowa interpretacja naturalnego piękna. Prosty gest, który zapoczątkował wyzwolenie makijażu i stał się niezbędnym elementem codziennego rytuału piękna. Gabrielle Chanel uwolniła ciało kobiety od restrykcyjnych ubrań, pozwalając jej na swobodę ruchów i korzystanie z dobrodziejstw światła we wszystkich okolicznościach. Mademoiselle Chanel korzystała ze swobody przebywania na świeżym powietrzu na plażach Deauville, Cannes i Biarritz. Fotografie z epoki ukazują Gabrielle z odsłoniętą twarzą, promienną , emanującą subtelnym blaskiem. Skąpaną w słońcu. W ten sposób narodził się nowy styl życia. Codzienna pielęgnacja z CHANEL Le Beiges jest prosta i spontaniczna, Doskonała aplikacja, zmienność odcieni i faktur ma jeden cel: aby odsłonić naturalny blask zdrowej skóry.

CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW
CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW

Podstawą całorocznego piękna jest naturalność wypielęgnowanej cery. Szczyty kości policzkowych muśniete słońcem, policzki zarumienione dzięki orzeźwiającej bryzie, twarz rozświetlona porannym blaskiem – efekt urlopowego relaksu jest w zasięgu ręki dzięki kolekcji LES BEIGES.

CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW-
CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW-

Zamknięty w matowym szkle, zachowuje niezwykłą elegancję jaka towarzyszy marce od samego początku jej istnienia.

CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW
CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW

Podkład w składzie zawiera dwutlenek tytanu, który jest pigmentem silnie rozjaśniającym i chroni skórę w przed promieniowaniem UV w szerokim spektrumPrzeciwdziała powstawaniu fotouszkodzeń skóry objawiających się m.in.  coraz bardziej sucha skórą, nasilającymi się objawami trądziku, cerą coraz bardziej podatną na podrażnienia i wrażliwą się na czynniki zewnętrzne, szybciej tworzącymi się zmarszczkami. Jest pierwszą linią ochrony przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Wysoce efektywny w ochronie przed wolnymi rodnikami.

CHANEL_LES_BEIGES6

W Polsce podkład dostępny jest w 8 odcieniach : N0 10, No 12, No 20, No 21, No 22, No 30, No 40, No 50.

 

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji