CHANEL 3D COLLECTION Fall – Winter 2015/16 Haute Couture

7 lipca bieżącego roku Grand Palais w Paryżu przeistoczył się w bardzo eleganckie Casyno,  które zgromadziło 20 międzynarodowych celebrities , które już od wielu sezonów towarzyszą pokazom nowych kolekcji Chanel projektów Karla Lagerfelda.

CHANEL 3D COLLECTION Fall - Winter 2015/16 Haute Couture
CHANEL 3D COLLECTION Fall – Winter 2015/16 Haute Couture

04_FW_2015-16_HC_Final_picture_by_Anita_Lang

ZooEffect WordPress plugin

Inspirując się biżuterią z kolekcji Bijoux de Diamants stworzoną przez Mademoiselle w 1932 roku Karl Lagerfeld ubrał swoje muzy min.  Julianne Moore, Kristen Stewart, Vanessa Paradis z córką Lily-Rose Depp, Lily Allen, Geraldine Chapman, Rita Ora w piękną biżuterię z platyny i diamentów i suknie, które zostały uszyte specjalnie na to wydarzenie.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych strojów Domu Mody Chanel – kostium wkracza w nową erę. Od teraz będzie powstawał w najnowszej technologii,  jeszcze bardziej precyzyjnie skrojony i wykończony. Karl Lagerfeld wykorzystując moc lasera w procesie krojenia i szycia tkanin przedstawia nową kolekcję kostiumów 3D.

26

04-kopia

21

11

 

 

Film przedstawiający kulisy powstania ośmiu kreacji wybranych z 67, które zostały przygotowane w ramach kolekcji CHANEL 3D COLLECTION Fall – Winter 2015/16 Haute Couture.

ZooEffect WordPress plugin

Na pokazie obok sygnaturowych kostiumów pojawiły się także sukienki. Szyfon, tafta, tiul, jedwabie, koronki i organza w towarzystwie cekinów i delikatnych piór stanowią idealne połączenie.

35-kopia

66

37

45

63

 

ZooEffect WordPress plugin

Na wybiegu jako dodatek nie pojawiły się torebki. Buty, które były albo czarne, beżowe, połyskujące lub prawie białe kształtem przypominające klapy smokingu stanowiły element równie mocno przykuwający uwagę co piękne suknie.

51

 

10b

34

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji