BALMAIN HAIR VOLUME CARE LINE LUKSUSOWA PIELĘGNACJA DODAJĄCA WŁOSOM OBJĘTOŚCI

BALMAIN HAIR VOLUME CARE LINE LUKSUSOWA PIELĘGNACJA DODAJĄCA WŁOSOM OBJĘTOŚCI

BALMAIN-HAIR-VOLUME-CARE-linia

Rockowa elegancja to symbol marki BALMAIN, która obecnie wyznacza trendy nie tylko w modzie, ale także we fryzjerstwie. BALMAIN PARIS HAIR COUTURE to luksusowe preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów, opracowane we współpracy ze stylistami fryzur pracującymi za kulisami sesji i pokazów francuskiego domu mody.

BALMAIN HAIR VOLUME CARE LINE – LUKSUSOWA PIELĘGNACJA DODAJĄCA WŁOSOM OBJĘTOŚCI

Ekskluzywna kolekcja „ultralekkich” kosmetyków, które delikatnie oczyszczają i dodają włosom efektownej objętości. Przeznaczone są do codziennej pielęgnacji wszystkich typów włosów pozbawionych efektu volume. Nie zawierają parabenów i siarczanów. Proste, gustowne opakowania w estetyce black&white oraz wyrafinowany zapach eleganckiego Paryża, czynią z tych kosmetyków obiekt pożądania kobiet na całym świecie.

ALMAIN HAIR VOLUME – SZAMPON

Lekki szampon pozbawiony siarczanów i parabenów w delikatny sposób oczyszcza włosy i skórę głowy. Sprawia, że pasma są sypkie, świeże, pełne życia, a przy tym kusząco lśniące. Dzięki niemu włosy na długo zachowują naturalną objętość.

300ml/120 zł

BALMAIN-HAIR-VOLUME-CARE-szampon
BALMAIN-HAIR-VOLUME-CARE-odżywka

BALMAIN HAIR VOLUME – ODŻYWKA 

Delikatna dla włosów odżywka o konsystencji lekkiego balsamu wolnego od siarczanów i parabenów. Skutecznie odżywia włosy, bez ryzyka ich obciążenia. Włosy stają się lśniące i zyskują efektowną objętośc.

300 ml/ 130 zł

BALMAIN HAIR VOLUME – ODŻYWKA W SPRAYU BEZ SPŁUKIWANIA 

Odżywka w formie lekkiego sprayu przez cały dzień dba o piękny, zdrowy wygląd włosów i odpowiednią kondycję skóry głowy. Wygładza łuski, a jednocześnie dodaje pasmom objętości i pozwala zachować ją na wiele godzin. Dodatkowo zawiera filtry UV, które chronią włosy przed szkodliwym promieniowaniem.

200 ml/110 zł

BALMAIN-HAIR-VOLUME-CARE-odżywka-w-sprayu

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji