BALMAIN HAIR STYLING LINE LUKSUSOWA STYLIZACJA WŁOSÓW

BALMAIN HAIR STYLING LINE LUKSUSOWA STYLIZACJA WŁOSÓW

BALMAIN-HAIR-STYLING-Linia1

Rockowa elegancja to symbol marki BALMAIN, która obecnie wyznacza trendy nie tylko w modzie, ale także we fryzjerstwie. BALMAIN PARIS HAIR COUTURE to luksusowe preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów, opracowane we współpracy ze stylistami fryzur pracującymi za kulisami sesji i pokazów francuskiego domu mody.

BALMAIN HAIR STYLING LINE – LUKSUSOWA STYLIZACJA WŁOSÓW

To unikalna linia kosmetyków do stylizacji eleganckich fryzur z rockowym pazurem. Zaletą każdego z produktów nie jest jednak wyłącznie efekt perfekcyjnej stylizacji, ale także właściwości pielęgnacyjne i odżywcze. Formuła kosmetyków oparta jest bowiem o proteiny jedwabiu i olejek arganowy, które już podczas układania, a następnie przez cały dzień, dbają o kondycje włosów. Wystylizowane nimi pasma są zdrowe, silne i pięknie lśniące. Dzięki temu kosmetyki świetnie nadają się zarówno do codziennej stylizacji jak i podczas układania fryzury na wielkie wyjście. Proste, gustowne opakowania w estetyce black&white oraz wyrafinowany, elegancki zapach, czynią z tych kosmetyków obiekt pożądania kobiet na całym świecie.

BALMAIN-HAIR-STYLING-Elixir-Arganowy

BALMAIN HAIR STYLING – ARGANOWY ELIXIR

Elixir z olejkiem arganowym daje wspaniałe wykończenie każdej fryzury. Włosy stają się lśniące, miękkie i wyglądają niesamowicie zdrowo.

100 ml/120 zł

BALMAIN-HAIR-STYLING-Sól-Teksturyzująca

BALMAIN HAIR STYLING – TEKSTURYZUJĄCA SÓL W SPRAYU

Naturalna sól morska pozwala stworzyć wymarzony kształt fryzury. Z łatwością zmienia strukturę włosów, dodając im wyrazistości i charakteru.

200 ml/100 zł

BALMAIN-HAIR-STYLING-Perfumy-do-włosów-Vaporizer

BALMAIN HAIR STYLING – JEDWABNE PERFUMY 

To sekret zza kulis pokazów Balmain. Perfumy z olejem arganowym i proteinami jedwabiu sprawiają, że włosy modelek wyglądają niesamowicie lekko, świeżo, a przy tym uwodzą blaskiem i kuszącym zapachem.

200 ml/130 zł (pompka 50 zł)

BALMAIN-HAIR-STYLING-Lakier-do-włosów-Strong

BALMAIN HAIR STYLING – LAKIER 

Spray utrwalający fryzurę. W zależności od upragnionego efektu i skomplikowania fryzury do wyboru mamy dwa stopnie utrwalenia: strong i medium.

300 ml/90 zł

BALMAIN-HAIR-STYLING-Pianka-so-włosów

BALMAIN HAIR STYLING – PIANKA 

Pianka jest pierwszym krokiem wielu stylizacji. To silna podstawa dla perfekcyjnej fryzury, która przetrwa cały dzień.

300 ml/90 zł

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji