BALMAIN HAIR MOISTURIZING CARE LINE LUKSUSOWA PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA WŁOSY

BALMAIN HAIR MOISTURIZING CARE LINE LUKSUSOWA PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA WŁOSY

BALMAIN-HAIR-MOISTURIZING-CARE-linia

Rockowa elegancja to symbol marki BALMAIN, która obecnie wyznacza trendy nie tylko w modzie, ale także we fryzjerstwie. BALMAIN PARIS HAIR COUTURE to luksusowe preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów, opracowane we współpracy ze stylistami fryzur pracującymi za kulisami sesji i pokazów francuskiego domu mody.

BALMAIN HAIR MOISTURIZING CARE LINE – LUKSUSOWA PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA WŁOSY

Kolekcja silnie nawilżających kosmetyków skutecznie chroni i odżywia farbowane włosy, ale także doskonale pielęgnuje naturalne pasma wymagające wzmocnienia. Formuła produktów oparta jest o czysty olejek arganowy, dzięki któremu dogłębnie rewitalizuje, chroni i przywraca włosom naturalny połysk i elastyczność. Proste, gustowne opakowania w estetyce black&white oraz wyrafinowany eleganckiego zapach, czynią z tych kosmetyków obiekt pożądania kobiet na całym świecie.

BALMAIN HAIR MOISTURIZING – NAWILŻAJĄCY SZAMPON 

Szampon bogaty w czysty olejek arganowy intensywnie nawilża naturalne włosy poddawane częstym zabiegom i stylizacji. Doskonale chroni także kolor włosów farbowanych, którym przywraca miękkość i blask. Pasma odzyskują idealną kondycję: są nawilżone, miękkie, elastyczne i lśniące. Dzięki temu z łatwością można ułożyć z nich wymarzoną fryzurę.

300 ml/120,00 zł

BALMAIN-HAIR-MOISTURIZING-CARE-szampon-do-włosów
BALMAIN-HAIR-MOISTURIZING-CARE-odzywka-do-włosów

BALMAIN HAIR MOISTURIZING – NAWILŻAJĄCA ODŻYWKA 

Odżywka o gęstej konsystencji balsamu została wzbogacona czystym, organicznym olejkiem arganowym, dzięki któremu doskonale nawilża i regeneruje włosy. Sprawia też, że farbowane pasma na dłużej zachowują głębię i blask koloru. Odżywka pełni funkcję termo-kosmetyku – chroni włosy przed temperaturą podczas stylizacji i promieniowaniem UV.

300 ml/ 130,00 zł

BALMAIN HAIR MOISTURIZING – REGENERUJĄCA MASKA 

Maska zawiera czysty, organiczny olejek arganowy, dzięki któremu intensywnie regeneruje i odbudowuje zniszczone włosy. Przywraca im miękkość i zdrowy blask. Sprawia, że pasma stają się plastyczne i podatne na układanie.

200 ml/ 140,00zł

BALMAIN-HAIR-MOISTURIZING-CARE-maska-do-włosów

BRAK KOMENTARZY

Dołącz do dyskusji